logoĀtrais kredīts bez darba vietas

Ātrais kredīts ir viens no veidiem, kā ātri un ērti iegūt naudu, ja tā steidzami nepieciešama, bet pašam cilvēkam ar savām finansēm nepietiek. Šādu naudas aizdevumu iespējams saņemt, ja vien pieejams internets. Ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts, to var saņemt savā norēķinu kontā vien dažu minūšu laikā. Galvenais, lai cilvēks ir pilngadīgs un Latvijas pilsonis, turklāt jābūt arī pozitīvai kredītvēsturei. Agrāk, kad ātro kredītu izsniedzēji tikko parādījās Latvijā, aizdevumu bija saņemt daudz vienkāršāk.

Sakārtot pēc »
Saņemšanas laiksPirmais
bez %
Pirmais
kredīts
Maksimālā summaVecuma ierobežojumsLAFPA biedrs?*Darba laiks
Ferratum izdevīgie kredīti
Ferratum Atsauksmes
10 min
Saņemt aizdevumu

Jā 10 – 3000 € 3000 €
20 – 70 Darbadienas laiks  08:00- 20:00
Darba laiks brīvdienās  09:00- 18:00
Moneza kredīts, aizdevums
Moneza Atsauksmes
15 min
Saņemt aizdevumu

Nē 200 – 10000 € 10000 €
20 – 70

Darbadienas laiks  08:00 – 22:00
Darba laiks brīvdienās  09:00 – 18:00
Vivus aizdevēja atsauksmes
Vivus Atsauksmes
15 min
Saņemt aizdevumu

Nē 50 – 1500 € 1500 €
20 – 70

Darbadienas laiks  07:00- 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00- 23:00
SMScredit atsauksmes
SMScredit Atsauksmes
20 min
Saņemt aizdevumu

Jā 5 – 300 € 425 €
20 – 75

Darbadienas laiks  07:00- 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00- 23:00
* “Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas” biedrs.

Saņemšanas laiks: 10 min

Pirmais bez % :

Pirmais kredīts: 10 – 3000 €

Maksimālā summa: 3000 €

Vecuma ierobežojums: 20 – 70

LAFPA biedrs:

Darba laiks: 08:00- 20:00

Saņemšanas laiks: 15 min

Pirmais bez % :

Pirmais kredīts: 200 – 10000 €

Maksimālā summa: 10000 €

Vecuma ierobežojums: 20 – 70

LAFPA biedrs:

Darba laiks: 08:00 – 22:00

Saņemšanas laiks: 15 min

Pirmais bez % :

Pirmais kredīts: 50 – 1500 €

Maksimālā summa: 1500 €

Vecuma ierobežojums: 20 – 70

LAFPA biedrs:

Darba laiks: 07:00- 23:00

Saņemšanas laiks: 20 min

Pirmais bez % :

Pirmais kredīts: 5 – 300 €

Maksimālā summa: 425 €

Vecuma ierobežojums: 20 – 75

LAFPA biedrs:

Darba laiks: 07:00- 23:00

Tagad šo aizdevumu daudz grūtāk ir iegūt tām personām, kurām ir tikai 18 vai 19 gadi, tiem, kuriem ir sabojāta kredītvēsture, kā arī cilvēkiem, kuriem nav stabilu ienākumu. Taču tas nemaina to, ka arī šiem cilvēkiem var gadīties situācija, kurā ātri nepieciešams naudas aizdevums, piemēram, nokļūšana satiksmes negadījumā, steidzams ārsta apmeklējums vai arī vienkārši pietrūkst naudas ikdienišķai izdzīvošanai.

Kopš stingrāk tiek izvērtēts kredīta ņēmēju ienākumu stāvoklis, lai novērstu risku, ka aizdevums netiek atmaksāts, kredīta devēji rūpīgi izpēta personu ienākumu stabilitāti. Tā iemesla dēļ daudziem cilvēkiem, kuriem nav darba, bieži vien kredīta pieprasījums tiek atteikts. Kaut gan patiesībā tieši šim cilvēku lokam nauda bieži vien ir visnepieciešamākā. Vēršoties bankā, cilvēks bez darba vietas nevar uzrādīt savus ienākumus, tāpēc kredīts noteikti var netikt piešķirts. Lai gan arī ātro kredītu devēji nu jau daudz rūpīgāk seko līdzi kredītu ņēmēju ienākumiem, tomēr tieši pie privātajiem kreditoriem nepieciešamo naudu iegūt ir daudz reālāk.

bez darbaŠobrīd internetā iespējams atrast daudz un dažādus kreditēšanas uzņēmumus, kas nodarbojas ar ātro kredītu piešķiršanu, tāpēc cilvēkam, kuram nav darba vai arī ienākumi ir neoficiāli, starp visiem kreditoriem ir iespējams atrast arī tādus, kas naudas aizdevuma pieprasījumu var apstiprināt. Protams, iesniedzot aizdevuma pieprasījumu par lielu naudas summu, piemēram, 1000 eiro, kredīta devējs noteikti pārbaudīs cilvēka ienākumus. Ja tos nav iespējams norādīt, tad maz ticams, ka kreditors naudu piešķirs, jo šāds cilvēks kreditoram vieš neuzticību un ir liels risks. Ja liela naudas summa tiek piešķirta cilvēkam bez darba, tad pastāv ļoti liela iespēja, ka aizdevuma atmaksa tiks kavēta. Tā kā ātrajiem kredītiem ir diezgan īss atmaksas laiks (lielākoties vien 30 dienas), tad kredīta devējs, redzot ienākumu neesamību, saskata augstu riska faktoru, ka nauda netiks atdota. Ja aizdevuma atmaksa tiek kavēta un netiek laicīgi veikts termiņa pagarinājums, cilvēkam tiek piemēroti soda procenti, kas ātri vien sastāda lielu naudas apjomu, kas jāmaksā vēl papildu aizņēmuma pamatsummai. Ja aizdevums kopā ar soda naudu netiek atmaksāts un pārsniedz aizņēmuma sākotnējo apmēru divas un vairāk reizes, tad kreditors vēršas pie parādu piedzinējiem. Sliktākajā gadījumā tiek iesaistīti arī tiesu izpildītāji. Lai kredīta devējs atgūtu aizdoto naudu, cilvēkam var tikt atsavināts viņa īpašums. Esot bezdarbniekam, nonākšana šādos apstākļos var novest cilvēku līdz bankrota robežai. Lai nenonāktu šādā neapskaužamā situācijā, svarīgi pirms kredīta ņemšanas ir kārtīgi apdomāt, vai tas tiešām nepieciešams, īpaši, ja cilvēkam nav darba vietas. Turklāt tiek sabojāta arī kredītvēsture, kas vēlāk ietekmē cilvēka izredzes saņemt kredītu nākotnē. Nonākot parādnieku sarakstā, cilvēka vārds tajā uzrādās vēl pēc 10 gadiem. Arī tad, ja parāds ir nomaksāts, tāpēc svarīgi apzināties, vai saņemto naudas aizdevumu būs iespējams atmaksāt.

Kaut gan bezdarba līmenis Latvijā ir samazinājies, tomēr diezgan daudzi cilvēki šobrīd nav nodarbināti. Tāpat liela daļa saņem algu neoficiāli, kā arī ir sezonālie darbi, kur kādu laika periodu profesijas pārstāvji kļūst par bezdarbniekiem. Ja nepieciešams naudas aizdevums, bet oficiālu vai regulāru ienākumu nav, tomēr ir vērts vērsties pie ātro kredītu izsniedzējiem pieprasot tieši šo kredītu bez darba vietas. Kredīta ņēmējiem, kuri vēlas aizņemties salīdzinoši nelielu summu – līdz 300 eiro, ir lielākas izredzes, ka to aizdevuma pieprasījums tiks apstiprināts. Kredīta devēji mazāku naudas summu pieprasītājiem ne tik rūpīgi vienmēr pārbauda regulāro ienākumu stāvokli. Līdz ar to ir vērts mēģināt ar šādu pieprasījumu pie kreditora vērsties. Ja nauda tiešām steidzami nepieciešama, tad arī mazāka naudas summa var palīdzēt.

Ja personai ir neoficiāli ienākumi un bankas konta pārskatos regulāri uzrādās ienākumi, tad šādiem cilvēkiem saņemt naudas aizdevumu pie ātro kredītu izsniedzējiem ir diezgan reāli, jo ātro kredītu devējiem bieži vien pietiek tikai ar konta pārskatu par dažiem pēdējiem mēnešiem. Ja kontā ienākošā naudas summa ir regulāra turklāt pietiekamā apmērā, lai kreditors neapšaubītu klienta maksātspēju, naudas saņemšana var liekas raizes nesagādāt. Taču bankās neoficiālās algas saņēmējiem gan nav vērts griezties, jo tur tiek pieprasīta izziņa no VID (Valsts ieņēmumu dienests). Lai gan cilvēki, kuri nesaņem darba samaksu oficiāli, ir regulāri ienākumi, tomēr tāpat vienmēr ir kārtīgi jāizvērtē kredīta atmaksas iespējas. Pārvērtējot savu spēju atmaksāt, cilvēks ne tikai nonāk parādos un stresa pilnā situācijā, bet arī sabojā savas izredzes naudas aizdevumu saņemt tālāk nākotnē. Turklāt, ņemot ātro kredītu, nekad nevajadzētu ņemt lielāku naudas summu, nekā tas ir patiešām nepieciešams. Pat ja cilvēks apzinās, ka kredītu ir reāli laikā atmaksāt, tomēr neviens nespēj paredzēt, kas var notikt – pēkšņi var rasties naudas grūtības, kuru dēļ var nepietikt finanšu kredīta atmaksai. Tāpat arī naudu nevajag aizņemties, ja vien tas tiešām nav ārkārtas gadījums, jo arī naudas izšķērdēšana tādos pirkumos, kā apģērbs vai sevis palutināšana, iegādājoties kādu luksus preci bez kuras patiesībā var iztikt, var novest pie lielām finanšu grūtībām.

Tāpat kā jebkuram kredīta ņēmējam, kurš naudas aizdevumu konkrētā ātro kredītu izsniedzošā uzņēmumā ņem pirmo reizi, arī cilvēkiem bez darba vietas pirmais kredīts ir bez maksas. Protams, ja vien attiecīgais kreditēšanas uzņēmums šādu iespēju vispār piedāvā. Pirmais kredīts bez maksas jeb bezprocentu kredīts nozīmē, ka atmaksas termiņa beigās cilvēkam konkrētajam kredīta devējam jāatmaksā tieši tā pati naudas summa, ko viņš sākumā aizņēmās. Respektīvi, cilvēkam nav jāpārmaksā nauda par procentiem, kas parasti tiek kredītiem piemēroti. Turklāt ātrajiem kredītiem procentu likme vienmēr ir ļoti augsta – sākot no vismaz 10% un vairāk ņemot aizdevumu uz 30 dienām. Ja vien pastāv šāda iespēja, tad noteikti jāizmanto bezmaksas jeb bezprocentu kredīta iespēja pat tad ja jums nav oficiālu ienākumu. Ja cilvēkam nav darba vietas, tad svarīgs ir katrs eiro, līdz ar to, ja tiek ņemts bezmaksas kredīts, tad persona nepārmaksā ne centa.

Ja cilvēks ir paņēmis kredītu, bet jau laicīgi saprot, ka līdz atmaksas termiņa beigām vajadzīgo naudas summu atdot nespēs, noteikti nevajag mēģināt ietaupīt uz pagarināšanas maksas rēķina. Protams, kredīta atmaksas pagarināšana cilvēkam izmaksās vairāk nekā 10 eiro, tomēr labāk samaksāt ir šo naudas summu, nekā kavēt naudas atmaksu un nokļūt parādnieku jeb kredītu reģistrā. Tāpat arī noteikti cilvēks labāk samaksā pagarināšanas maksu nekā zaudē mašīnu vai dzīvokli, ja tiek iesaistīti parādu piedzinēji vai tiesas izpildītāji, kuriem ir tiesības atsavināt parādnieka īpašumu. Termiņa pagarināšanas izmaksas ir arī tiem kredīta ņēmējiem, kuri izmanto bezmaksas jeb bezprocentu kredīta iespēju.

Lai saņemtu ātro kredītu, ir nepieciešams reģistrēties izvēlētā kreditora mājas lapā. Reģistrācijas procesā potenciālajam kredīta ņēmējam ir jānorāda par sevi personas dati, kontaktinformācija, bankas konts, kā arī ienākumu stāvoklis. Tā kā cilvēkiem bieži vien izmanto jebkurus līdzekļus, pat nelikumīgus, lai saņemtu to, ko iecerējuši, bieži vien sadaļā, kur jānorāda ienākumu stāvoklis, persona, apzinoties, ka šajā ailītē nav ko ierakstīt, mēdz sniegt nepatiesu informāciju. Lai gan krīzes situācijas var cilvēku piespiest izmantot melus, lai saņemtu naudas aizdevumu, tomēr šāda rīkošanās ir pretlikumīga un to noteikti nevajadzētu realizēt praksē. Ja pie viena no kreditoriem naudas aizdevumu saņemt neizdevās, tad ir pietiekami daudz vēl citu kredīta devēju, pie kuriem iesniegt kredīta pieprasījumu. Turklāt, pieprasot sapratīgu naudas summu, palielinās iespēja naudu iegūt.
Ātrā kredīta izmantošana jebkuram cilvēkam – gan ar darba vietu, gan bez – vienmēr ir ļoti nopietni jāizvērtē. Protams, ikvienam gadās situācijas, kad nauda ir nepieciešama, turklāt cilvēkiem, kuri ir zaudējuši darba vietu un vairs nesaņem ikmēneša ienākumus, šāds ārkārtas gadījums var pienākt ātrāk nekā gribētos, ja vien nav bijuši izveidoti ievērojami naudas uzkrājumi, ar kuriem iespējams bez problēmām izdzīvot vairākus mēnešus. Meklējot jaunu darba vietu, bieži vien, lai atstātu labāku iespaidu uz potenciālo darba devēju, cilvēks mēdz iegādāties atbilstošu apģērbu, piemēram, uzvalku vai lietišķu darba kostīmu. Tāpat var gadīties nepieciešamība iegādāties kādas citas preces, kas var uzlabot darba kvalitāti. Šādos gadījumos, ja cilvēks ir bez darba un ir pārliecināts, ka iegūs šo darbu vai arī tuvākajā laikā noteikti atradīs citu iespēju kā piepelnīties, ātrais kredīts var palīdzēt gan laba iespaida radīšanā, gan vajadzīgo iekārtu iegādē. Tāpat arī, ja cilvēks izlēmis uzsākt savu biznesu, kur sākumā nepieciešama ne pārāk liela naudas summa vajadzīgo ierīču iegādei vai īrei, ātrais kredīts var izrādīties kā labs atspēriena punkts. Protams, šādos gadījumos, ja cilvēks apzinās, ka drīz tiks saņemti ienākumi un aizdevumu būs iespējams atmaksāt, tad ātrā kredīta ņemšana var nekļūt par iemeslu nokļūšanai parādos. Taču vienmēr ir jābūt uzmanīgam, jo ne vienmēr notiek tā, kā cilvēks ir izplānojis.

Ja patiešām nav citu iespēju, kur iegūt naudu, piemēram, no draugiem vai ģimenes locekļiem, tad ātro kredītu, protams, var izmantot arī situācijā, kad patiešām visa nauda ir beigusies, kā arī ledusskapī vairs nekas nav atrodams, turklāt arī varbūt vēl jāmaksā īre par dzīvokli. Nevajag sevi nomērdēt badā vai arī novest līdz situācijai, kad jādzīvo uz ielas. Taču, ja tiek paņemts ātrais kredīts, lai spētu tikai izdzīvot, noteikti ir steigšus jāsāk pētīt darba sludinājumi un meklēt iespēja, kā saņemt naudu, kas pēc tam noteikti būs nepieciešama kredīta atmaksai.

Auto kredīts bez darba vietas

Mūsdienās lielai daļai cilvēku ir savas mašīnas. Ja tiek zaudēts darbs un mašīna nav piešķirta lietošanā tik ilgi, kamēr cilvēks tur strādā, viens no variantiem, kā iegūt naudas aizdevumu, ir ieķīlāt mašīnu. Auto kredīts dod iespēju cilvēkam iegūt naudas aizdevumu līdz pat 90% no šīs mašīnas vērtības, ja vien tā tiek izmantota kā ķīla. Pie tam šis aizdevums kredīta devējam ir atpakaļ jāatmaksā jau pēc ilgāka laika – līdz pat 72 mēnešiem. Šāds laika periods noteikti ir pietiekami garš, lai darbu zaudējušais cilvēks spētu atrast kādu citu ienākumu avotu. Kā vēl viena priekšrocība šādam kredītam ir tas, ka dažos uzņēmumos naudas aizdevums ir jāsāk atmaksāt vien pēc dažiem mēnešiem.

Cilvēkam bez darba vietas ātro kredītu ir iespējams iegūt. Tomēr svarīgi ir, lai šī cilvēka kredītvēsture jau nebūtu iepriekš sabojāta. Kreditori, pārbaudot kredīta ņēmēja pieprasījumu, sākumā noteikti pārbauda, vai cilvēks nav iekļauts parādnieku sarakstā. Ja tas noticis pēdējo gadu laikā, tad pietiks vien ar šo faktoru, lai kredīta devējs sāktu apšaubīt iespēju kredītu piešķirt.

Ja persona ir nonākusi pie lēmuma, ka ātrais kredīts ir vienīgā izeja, kā izkļūt no finanšu grūtībām, tad, lai gan nav daudz kreditoru, kas piedāvā iespēju saņemt naudas aizdevumu cilvēkam bez darba vietas, tomēr arī šie atlikušie ir savā starpā jāsalīdzina, lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu. Kā jau iepriekš tika minēts, ja pastāv tāda iespēja, tad noteikti vajag izmantot kreditēšanas kompāniju piedāvāto bezprocentu jeb bezmaksas kredīta iespēju. Tas samazinās izdevumus, kas jāmaksā par procentiem. Ja nav iespējams saņemt pirmo kredītu bez maksas, tad svarīgi ir salīdzināt procentu likmi, kas sastādīs to naudas, summu, kas būs jāmaksā vēl papildu aizdevuma pamatsummai. Tā kā ātrie kredīti ir īstermiņa, tad jārēķinās, ka procenti ir diezgan lieli, tāpēc šāda savstarpēja salīdzināšana ļaus atrast kreditoru, kuram ir zemāki procenti. Pēc tam noteikti svarīgi ir apskatīt, kādi ir maksimālie termiņi, kuros kredīts ir jāatmaksā. Lai gan lielākoties aizdevums jāatmaksā 30 dienu laikā, tomēr savstarpējas konkurences rezultātā, kreditori šo termiņu var būt arī pagarinājuši. Cilvēkam bez darba vietas noteikti svarīgi ir atrast piedāvājumu, kam ir garāks kredīta atmaksas termiņš, jo tas nozīmē, ka ir vairāk laika, kurā var atrast darbu vai kādus citu ienākumus. Vēl jāņem vērā, ka katram kreditoram ir sava maksimālā naudas summa, ko tas izsniedz, tāpēc arī šo faktoru ir nepieciešams izpētīt. Taču, tā kā lielāki kredīta pieprasījumi noteikti tiks izvērtēti stingrāk, tad labāk ir pieprasīt mazāku naudas summu nekā maksimālo, jo tad ir reālāka iespēja šo aizdevumu saņemt.

Kad ir atrasts kreditors, kurš var piedāvāt izdevīgāko naudas aizdevumu, tad nepieciešams attiecīgā kredīta devēja mājas lapā piereģistrēties. Ja kredīts tiek ņemts pirmo reizi, tad noteikti būs nepieciešams veikt pārskaitījumu 0,01 eiro apmērā, lai kredīta devējs var pārliecināties, ka bankas konts patiešām pieder kredīta ņēmējam un ir aktīvs. Pēc tam ir jāiesniedz aizdevuma pieprasījums un jāgaida kreditora atbilde. Pozitīvā gadījumā kredīta devējs pieprasījumu apstiprinās un ieskaitīs naudu cilvēka norādītajā norēķinu kontā.

Nonākot situācijā, kad vairs nav darba un naudas iekrājumi jau arī iet uz beigām, vienmēr ir kārtīgi jāapsver, vai šādā gadījumā patiešām ir nepieciešams izmantot ātro kredītu. Lai gan šāds naudas aizdevums ir ātrs un ērts, tomēr tas var novest cilvēku parādnieku statusā, tāpēc svarīgi apdomāt, vai nepastāv kāda cita alternatīvā, kā iegūt naudu. Kredīts ir nopietns solis un tas jāņem atbildīgi.